Par mums

Mums ir liels prieks sveikt Jūs šeit – mūsu mājās, kur saimnieko pacilātība, uzdrīkstēšanās un pārliecība par savu darbu.

Bet kā tas sākās...

Pirmoreiz par melno ķiploku uzzinājām 2016. gadā. Tā kā parasto ķiploku gan audzējām, gan lietojām uzturā, tad informācija par melno ķiploku bija kaut kas jauns un intriģējošs. Radās ideja pašiem pagatavot melno ķiploku. Iecere tāpat kā melnais ķiploks nogatavinājās mūsu galvās līdz 2018. gada vasarai, kad šo nodomu īstenojām. Sākās pirmie eksperimenti. Darbojāmies ar paštaisītu melnā ķiploka nogatavināšanas skapi un sapratām, kā norisinās fermentēšanas process un kas nepieciešams labam rezultātam. Turpinājām pilnveidoties un aizsākām neliela apjoma ražošanu ar rūpniecisku iekārtu, kas piemērota melnā ķiploka nogatavināšanai. Tā soli pa solim attīstījāmies un 2021. gadā atvērām pilnvērtīgu melnā ķiploka ražotni.

Kas ir Moonletts?

Mums pieder tik daudz dažādu ideju, bet vai tās visas var notvert? Idejas riņķo mums apkārt kā pavadoņi ap planētām. Bieži lūkojamies uz tām kā uz Mēnesi, bet tikai retais uzdrošinās Mēnesim tuvoties. Lai spertu pirmo soli jaunā un neierastā virzienā, ir nepieciešama drosme un ziņkārība. Notver īsto ideju un dodies kosmiskā ceļojumā uz jaunu garšu sfēru! Moonletts piedāvā dažādus produktus , kas ražoti Latvijā no melnajiem ķiplokiem jaunu garšu entuziastiem. Nepieredzēti savienojumi, kas  izbrīna un patīkami pārsteidz. Tapuši ar radošas iztēles palīdzību un neatlaidīgu darbu. Tā ir jaunas gaumes garša, ko novērtēs gardēži. Tas ir notikums!

Moonletts ir tavs pavadonis unikālu  garšu pasaulē!

Mūsu pamatnodarbošanās ir melnā ķiploka ražošana. No tā gatavojam dažādus produktus, lai nodrošinātu piedāvājuma daudzveidību un apmierinātu dažādās klientu vēlmes un vajadzības. Augsta produktu kvalitāte un lielisks klientu serviss ir mūsu prioritāte!

Ja Jums rodas kādi jautājumi, droši sazinieties ar mums - kontakti.

SIA BGC noslēgts līgums ar LIAA par inkubācijas atbalsta saņemšanu ERAF projektā Nr. 3.1.1.6/16/I/001 “Reģionālie biznesa inkubatori un Radošo industriju inkubators”.